XML
TREŚC JEST ARCHIWALNA

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krosna o przeprowadzeniu konsultacji społecznych

Prezydent Miasta Krosna
 
zaprasza
 
wszystkich mieszkańców miasta Krosna po ukończonym 18 roku życia do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących ograniczenia sprzedaży alkoholu w sklepach usytuowanych na terenie miasta Krosna w godzinach nocnych.
 
Już od 5 lipca 2018 r. propozycje i opinie można składać w Urzędzie Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28A i ul. Staszica 2 w formie papierowej, jak również poprzez narzędzie elektroniczne dostępne pod adresem eurzad.umkrosno.pl  w zakładce „Konsultacje społeczne”.
 
Swoje propozycje i opinie w formie papierowej, w tym drogą elektroniczną, można zgłaszać w terminie do 25 lipca 2018 r. poprzez wypełnienie formularza konsultacyjnego – ankiety (POBIERZ ANKIETĘ) i przekazanie go do Urzędu Miasta Krosna:
  • poprzez narzędzie elektroniczne dostępne pod adresem eurzad.umkrosno.pl   w zakładce „Konsultacje społeczne”,
  • osobiście do Biura Obsługi Obywatela Urzędu Miasta Krosna przy  ul. Lwowskiej 28A oraz przy ul. Staszica 2,
  • korespondencyjnie na adres:  Urząd Miasta Krosna ul. Lwowska 28A, 38-400 Krosno, z dopiskiem „Konsultacje społeczne dotyczące ograniczenia sprzedaży alkoholu w sklepach usytuowanych na terenie miasta Krosna w godzinach nocnych”.
 
Raport z przebiegu konsultacji społecznych zostanie opublikowany na stronie internetowej Miasta Krosna www.krosno.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.umkrosno.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Krosna.
Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krosna – CZYTAJ  DOKUMENT.

Szczegóły w załączniku:
 
 
 

Załączniki:

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar
Zarządzenie Nr 1359/18 Prezydenta Miasta Krosna Plik pdf 1.29 MB
Podmiot publikującyumkrosno
WytworzyłJulita Jaśkiewicz2018-07-04
Publikujący Elżbieta Mola - Elżbieta Mola 2018-07-05 00:00
Modyfikacja Elżbieta Mola - Elżbieta Mola 2018-07-04 11:31